Witam i zapraszam do promocji dorobku kultury narodowe niech listopad 2018 będzie miesiącem bez jazgotu politycznego chętnych zapraszam do współpracy
Translate page
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 564
· Najnowszy użytkownik: simonasab
Losowa fotografia
ASTG i Marek Szczygłowski
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 04 wrzesień 2018
ASTG i Marek Szczygłowski

Poznałem Marka Szczygłowskiego na Targach Music Media w Krakowie to on mnie prosił o spotkanie znalazł mnie poprzez portal www.astg.pl i zaproponował współpracę. Dosyć często w tym okresie przyjeżdzał do Polski i między nami coś fajnego zaiskrzyło. Na którymś spotkaniu, powiedziałem mu o swoich problemach z promocją Radosława Chwieralskiego. Jeżeli chodzi o projekt Night Rider Symphony to Jacek Stopa Zieliński dostarczył taki materiał że przecierałem oczy i miałem ciary na plecach, czegoś tak doskonałego w życiu nie widziałem. I czekałem tylko na kolejny przyjazd Marka Szczygłowskiego do Polski. I doprowadziłem do spotkania Marka Szczygłowskiego z reprezantami Night Rider Symphony w warszawskim Klubie Muzycznym Piano Bar. Ja w Warszawie jak lew walczyłem o promocję projektu Night Rider Symphony ale całość dofinansowania zgarniał tylko jeden podmiot. Zreszta zarówno ja jak i Jacek Stopa Zieliński aplikowaliśmy w tym samym kierunku. Pozostawię to bez komentarza...... W Warszawie ma się dobrze jedynie miernota artystyczna a artyści im wiekszy poziom reprezentują tym bardziej mają pod górkę... Chciałbym, ażeby w rocznicę śmierci Marka Szczygłowskiego, który też chciał promować jeszcze nie znanych nie zapominając o gwiazdach różnego formatu... odbyło się duże wydarzenie artystyczne połączenie festiwalu z koncertem upamiętniającym dorobek producenta muzycznego Marka Szczygłowskiego. Propozycje wielowariantowego line up już niedługo.... A przypomnę że za jego własne środki finansowe wynajął scenę na dwa dni w Veronie gdzie poraz pierwszy zagrał Polski wykonawca z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Namysłowiacy z Zamościa pod batutą Tadeusza Wicherka Arena di Verona. Jeżeli, ktoś myśli, że na tym się obłowił, informuję, że było wręcz odwrotnie.... W początkowym okresie zarówno Marek Szczygłowski jak i jego córka Agata byli w zarządzie ASTG. Później kiedy zaczął w Polsce organizować koncerty włoskich wykonawców, namówiłem Marka Szczygłowskiego do utworzenia własnej strony www zwłaszcza że rozmijał się z przesłaniem ASTG. Marek Szczygłowski wierzył w Facebooka ja zaś zdecydowanie wolałem Google.

Powered by PHP-Fusion 2002 - 2018 - copyright © Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.