Witam i zapraszam do promocji dorobku kultury narodowe niech listopad 2018 będzie miesiącem bez jazgotu politycznego chętnych zapraszam do współpracy
Translate page
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 564
· Najnowszy użytkownik: simonasab
Losowa fotografia
Kolejny koncert zespołu Promil Bluesa
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 21 marzec 2014 · Drukuj
Kolejny koncert zespołu Promil Bluesa

Zapraszamy na kolejny koncert zespołu Promil Bluesa, który odbędzie się w dniu 27 marca o godzinie 20.00 w klubie praCoVnia Art-Club ul. Popiełuszki 16. W zespole grają muzycy z najwyższej półki, znani z różnorodnych projektów muzycznych a są to Adam Blacha Blaszyński, Artur Mikołajski, Dariusz Samoraj, Robert Tyc, Rafał Pluta. Oj będzie się działo...

Czytaj więcej
Nowy cykl koncertów w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 19 marzec 2014 · Drukuj
Nowy cykl koncertów w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club

Rozpoczynamy cykl koncertów pod roboczym tytułem "Ulubieńcy Publiczności" w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club w Warszawie ul Generała Zaruskiego 12 A. W celu pomocy zespołom w uzyskaniu dobrej frekwencji podczas koncertu oferujemy karton szampana, dobre nagłośnienie frontline, kampanię promocyjną na naszym i współpracujących z nami portalami tematycznymi oraz przyjazną i gościnną scenę w Klubie Muzycznym Barka Live Music Club z bardzo dobrą akustyką. Oczywiście możecie wprowadzić wejściówki i ukarać swoich fanów.... Już niedługo więcej informacji

Czytaj więcej
Koncert dla Vlodiego
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 04 luty 2014 · Drukuj
Koncert dla Vlodiego
Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym koncercie z którego wpływ przeznaczony zostanie na zakup protezy dla naszego, jedynego na świecie zawodowego perkusisty grającego z protezą nogi - Vlodiego Tafla.
Jest to kolejny koncert z cyklu pomocy dla Przyjaciół Artystów, organizowany przez Krzysztofa Krzysztofa Urtate i Jarka Bączkowskiego w Grodzisku Mazowieckim.
W koncercie wystąpią: Patrycja Markowska, Ewelina Flinta, Robert Gawliński, Andrzej Krzywy, 2 + 1, Lester Kidson, Parkway z Krzysztofem Wałeckim, Alice oraz Grupa.
Udział wezmą: Sławomir Piwowar – instrumenty klawiszowe, Rafał Sędek – gitara, Jurek Runowski – gitara, Dariusz Samoraj – gitara, Mirek "Bora" Borkowski – gitara, Vlodi Tafel – perkusja, Tomasz Onezorge – saksofon, Wojciech Jarzyński – gitara i wokal, Anna Sajak – saksofon i śpiew, Mirek Sajak – gitara, Mirek Elimer – śpiew oraz Adam Siemierzewicz – gitara i śpiew.
Koncert poprowadzi Dariusz Jankowski.
Cegiełki uprawniające do wejścia na koncert, w cenie 30 złotych można nabyć w Cafe Queen w Grodzisku Mazowieckim przy deptaku codziennie w godzinach 10.00 do 20.00 oraz w dniu koncertu w Centrum Kultury lub drogą internetową - abilety@wp.pl
Więcej informacji pod numerami telefonów – 504 215 308 lub 792 057 895.
Czytaj więcej
Barka Live Music Club zaprasza na koncert Promil Bluesa w dniu 21 grudnia
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 21 grudzień 2013 · Drukuj
Barka Live Music Club zaprasza na koncert Promil Bluesa w dniu 21 grudnia

PROMIL BLUESA - SKŁAD RAFAŁ PLUTA-Bass ADAM BLACHA BLASZYŃSKI-Perkusja ROBERT TYC - Voc ARTUR MIKOŁAJSKI -Instrumenty Klawiszowe
DARIUSZ SAMORAJ -Gitara DAMIAN STRUGAREK -nagłośnienie,oświetlenie

W imprezie weźmie też udział zespół BLUUZAUT
skład kapeli: Grzegorz Żmijewski - bas Dariusz Prekurat - gitara solowa Tomasz Bartczak - perkusja Piotr Wałecki (Pio) - wokal, gitara

Po części oficjalnej przewidywany Jam session .

Czytaj więcej
Koncert Jubileuszowy zespołu Hayzee Rider
Napisane przez Andrzej Michalski dnia 01 październik 2013 · Drukuj
Koncert Jubileuszowy zespołu Hayzee Rider

Zapraszamy na jubileuszowy Rocking Birthday Koncert & Party z okazji 1-szych urodzin Hayzee Rider. Rok temu zagraliśmy na Barce nasz 1-szy koncert! Zapraszamy na tort urodzinowy i szampana i oczywiście moc dobrej rockowej muzyki!

Hayzee Rider to grupa dobrych przyjaciół zafascynowanych muzyką rockową. Jedynym naszym celem jest granie rock'a dla samej przyjemności i frajdy. Jeżeli moglibyśmy dać powody do radości także innym, kochającym te klimaty, tym większa frajda dla nas :) Hayzee Rider by Hayzee Rider... Entertainment Ltd. Production: Akcja dzieje się w Stanach w trakcie gorącego lata. Amerykanie mawiają wtedy, że pogoda jest Hot, Humid i Hayzee czyli Gorąco, Parno i ... no właśnie ... Na autostradzie, tuż nad rozgrzaną powierzchnią, widać wyraźnie jak powietrze drga i tańczy w słońcu. Taki taniec skąpanego w gorącym słońcu powietrza, to właśnie Hayzee. Tak na serio, słowa tego nie ma w żadnym szanującym się słowniku … Let’s rock and roll and ride together! Grupa Hayzee powstała latem 2012 roku. Niesie nas fascynacja muzyką rockową. Hayzee Rider to bardzo szeroki, wszechstronny i różnorodny wachlarz klimatów rockowych, począwszy od mocnych i ostrych a kończąc na łagodnych i spokojnych kawałkach i balladach. Pracujemy nad własną płytą. Grupa ma za sobą wiele zagranych koncertów. Na koncertach gramy zarówno ulubione covery jak i własny materiał.

Hayzee Rider rock crew:
Melodia Stankiewicz - vocal
Mariusz „Crystal" Cyrus – gitara elektryczna
Baston Bassbados – gitara basowa
Łukasz Stolarek – perkusja

Melodia Stankiewicz - vocal

Mariusz „Crystal" Cyrus - gitara elektryczna
Na gitarze gra od 15 lat. Do gry na gitarze zainspirowało go solo gitarowe z kawałka Aerosmith „What it takes," po którego usłyszeniu doszedł do wniosku, że też chciałby tak grać. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy. Zanim dołączył do Hayzee Rider grał w zespole The Rock, w którym dużo koncertował oraz w zespole The Suters, z którym grywał na różnych jam sessions w Warszawie. Styl w jakim najbardziej lubi grać to rock, metal i blues, aczkolwiek inspiruje się różną muzyką, od klasyki czy jazzu po trash metal czy brutalny death metal. Na co dzień, nauczyciel gry na gitarze elektrycznej w prestiżowej, prywatnej szkole nauki gry na gitarze w Warszawie.

Baston Bassbados – gitara basowa
Gra na basie od ponad 20 lat w różnych bandach. Fascynowało go to co inne. Sięgnął po cztery struny zamiast sześciu. Podobała mu się perspektywa potężnego niszczyciela kruszącego ściany nuklearną siłą basu.1-szy zespół to Kaftan Bezpieczeństwa. Współzałożyciel Jaguara, który w 1984 roku wygrał Battle of the Bands w gdańskim klubie Gedanus i w tym samym roku zajął 1-sze miejsce na Festiwalu w Jarocinie, otrzymując też 1-szą nagrodę publiczności. Przez 10 lat żył w Stanach. W trakcie high school i studiów na uniwersytecie w Nowym Jorku, grał mocnego, amerykańskiego rocka w kilku undergroundowych bandach. Po powrocie do Polski grał w kapelach OK Band, Hayzee Blue i The Rock.

Łukasz Stolarek – perkusja
Muzyk, perkusista, perkusjonalista, wibrafonista. Absolwent Towarzystwa Muzycznego Stanisława Moniuszki oraz Autorskiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia Krzysztofa Komedy w Warszawie. Profesjonalista o dużym doświadczeniu studyjnym i scenicznym mający za sobą setki zagranych koncertów. Wszechstronny, grający w najróżniejszych stylach muzycznych od Hard Rocka, Pop Rocka, poprzez Pop, Funk, Soul, Fusion, Blues, Jazz, Rytmy Latyno - amerykańskie, Drum & Bass i Hiphop.

Facebook
http://www.facebook.com/hayzeerider
Myspace
http://www.myspace.com/hayzeerider
You Tube
http://www.youtube.com/hayzeerider
BAND.pl
http://band.pl/hayzee-rider

Zagrane koncerty:

1. 29/09/2012 20:00 - Warszawa - Barka Music Club na Wiśle
2. 20/10/2012 20:00 - Warszawa - Barka Music Club na Wiśle
3. 15/11/2012 20:00 - Warszawa - Klub HARENDA ul. Krakowskie Przedmieście 4/6
4. 17/01/2013 19:00 - Warszawa - Klub Tygmont Warszawa ul. Mazowiecka 6/9
5. 19/01/2013 18:00 - Warszawa - Klub Motocyklowy 2KOŁA Warszawa ul. Tunelowa 2
6. 09/02/2013 18:00 - Warszawa - Barka Music Club Warszawa ul. Zaruskiego 12A
7. 19/02/2013 19:00 - Warszawa - KLUB 55 ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa
8. 02/03/2013 21:00 - Warszawa - Steff Cafe
9. 23/03/2013 20:00 - Warszawa - Klub Motocyklowy 2KOŁA
10. 14/04/2013 19:00 - Warszawa - Klub IN DECKS MusiClub Krakowskie Przedmieście, Warszawa
11. 20/04/2013 20:00 - Warszawa - Barka Live Music Club
12. 27/04/2013 20:00 - Warszawa - Barka Live Music Club
13. 04/05/2013 15:00 - Sopot - Artystyczny Wielokulturowy Sopocki Rynek Ludzi Oryginalnych, ul. Polna 8-12
14. 13/07/2013 19:00 - Warszawa - Barka Music Club
15. 20/08/2013 21:00 - Mazury – Hotel Welness & Spa Azzun, Kromerowo
16. 21/09/2013 19:00 - Pruszcz Gdański - Cytawa Cafe

Czytaj więcej
Powered by PHP-Fusion 2002 - 2018 - copyright © Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.