Witam i zapraszam do promocji dorobku kultury narodowe niech listopad 2018 będzie miesiącem bez jazgotu politycznego chętnych zapraszam do współpracy
Translate page
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 564
· Najnowszy użytkownik: simonasab
Losowa fotografia
Agencja koncertowa

Międzynarodowa Agencja Koncertowa Artist Sound Technology jest ukierunkowana głównie na promowanie zespołów muzycznych "jeszcze nie znanych" lecz nie tylko. Imprezy organizowane to:

PRÓBA GENERALNA - jest to koncert zespołu muzycznego z rejestracją dźwięku na żywo. Muzycy dostają pełen backline i frontline do dyspozycji, a po zejściu ze sceny otrzymują płytę z ich koncertu. Koncerty o roboczej nazwie "Próba Generalna" są cyklicznymi koncertami i poprzedzone są reklamą u naszych patronów medialnych jak również na naszej stronie i w wybranych Salonach Muzycznych. Zespół występujący na Próbie generalnej otrzymuje po zejściu ze sceny płytę demo do celów marketingowych, a także kilkanaście miejsc vipowskich dla swoich, przez siebie zaproszonych, gości.

Jeśli chcecie zagrać koncert w ramach "Próby Generalnej" i wziąć udział w ciekawym projekcie, który pomoże zaprezentować oraz wypromować Waszą muzykę, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

KONCERTY JUBILEUSZOWE - dotyczą  zespołów muzycznych i muzyków z ustaloną renomą. Po zasadniczym koncercie odbywa się wspólne muzykowanie z zaproszonymi muzykami, forma Professional Jam Session. Do dyspozycji 10 miejsc vipowskich, z którymi artyści w sposób godny mogą ugościć swoich przyjaciół. Możliwy i godny polecenia jest bankiet w promocyjnych cenach urządzony przez organizatorów z promocjami od 15% do 30% zniżki.

PRZEGLĄDY MUZYCZNE, FESTIWALE 
Organizowane są minimum dwa razy do roku na scenach klubowych lub plenerowych.

Powered by PHP-Fusion 2002 - 2018 - copyright © Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.