Translate page
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,471
· Najnowszy użytkownik: Kevinphery
Losowa fotografia
Agencja koncertowa

Międzynarodowa Agencja Koncertowa Artist Sound Technology jest ukierunkowana głównie na promowanie zespołów muzycznych "jeszcze nie znanych" lecz nie tylko. Imprezy organizowane to:

PRÓBA GENERALNA - jest to koncert zespołu muzycznego z rejestracją dźwięku na żywo. Muzycy dostają pełen backline i frontline do dyspozycji, a po zejściu ze sceny otrzymują płytę z ich koncertu. Koncerty o roboczej nazwie "Próba Generalna" są cyklicznymi koncertami i poprzedzone są reklamą u naszych patronów medialnych jak również na naszej stronie i w wybranych Salonach Muzycznych. Zespół występujący na Próbie generalnej otrzymuje po zejściu ze sceny płytę demo do celów marketingowych, a także kilkanaście miejsc vipowskich dla swoich, przez siebie zaproszonych, gości.

Jeśli chcecie zagrać koncert w ramach "Próby Generalnej" i wziąć udział w ciekawym projekcie, który pomoże zaprezentować oraz wypromować Waszą muzykę, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

KONCERTY JUBILEUSZOWE - dotyczą  zespołów muzycznych i muzyków z ustaloną renomą. Po zasadniczym koncercie odbywa się wspólne muzykowanie z zaproszonymi muzykami, forma Professional Jam Session. Do dyspozycji 10 miejsc vipowskich, z którymi artyści w sposób godny mogą ugościć swoich przyjaciół. Możliwy i godny polecenia jest bankiet w promocyjnych cenach urządzony przez organizatorów z promocjami od 15% do 30% zniżki.

PRZEGLĄDY MUZYCZNE, FESTIWALE 
Organizowane są minimum dwa razy do roku na scenach klubowych lub plenerowych.

Powered by PHP-Fusion 2002 - 2019 - copyright © Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU AGPL v3.